tantsunädal 2019 kava

KÕIK SÜNDMUSED ON TASUTA!

T, 23. aprill
 
00.00 Rawster29 eksperiment - LAVASTUS 48 TUNNIGA! Raamatubaar Romaan
12.00 tantsu pop-up pood stuudiokohvik LAYK esine
16.30 Joonas Tagel "A Good Run" Spordihoone vana saal
18.00 Omakultuuriakadeemia Kaja Kann, Madis Kolk Pärimusmuusika Ait
20.00 Lea Moro / TADaC Helsingi "Their Limbs, Their Lungs, Their Legs" black box
22.00 Filmiõhtu “Dancer in the dark” Huvikooli alumine saal

K, 24. aprill
12.00 tantsu pop-up pood TÜ VKA sinine fuajee/sisehoov
14.00 T.Ü.V.K.A.L.T: Carolina Tagobert "ÉNOUEMENT" black box
18.00 TLÜ KorFest`19: Britta Kaukver "Kes hooletu, jääb ilma!" black box 18.45 TLÜ KorFest`19: Lisanna Tälli tantsufilm "Igavesti pööreldes" black box
 
N, 25. aprill
12.00 tantsu pop-up pood Viljandi Centrum 
14.00 non-artist talk: Raho Aadla, vestlust juhib Katrin Kubber Maramaa pst 2 pööning
18.00 PREMIERE`19: Grėtė Šmitaitė “Mille pärast ma nutan?” ja Sanghoon Lee “Endiselt on võimatu eksisteerida kahes kohas korraga” black box
20.00 Stella Kruusamägi "Holy Rage 1.4" Supersonicum
22.00 Filmiõhtu “Suspiria”  Huvikooli alumine saal

R, 26. aprill
12.00 tantsu pop-up pood UKU Keskus 
14.00 non-artist talk: Ajjar Ausma, vestlust juhib Katrin Kubber Maramaa pst 2 pööning
18.00 Raho Aadla "Voomavoos" (Tallinna Tantsuteater) black box
21.00 "Spiraalmüsteerium" Koidu Seltsimaja
22.00 Filmiõhtu “Climax” Huvikooli alumine saal

L, 27. aprill
10.00 - 16.30 Eesti etenduskunstide kõrghariduse ümarlaud TÜ VKA
17.00 Henri Hütt, Veiko Tubin "Sisenemine sisenemisse" black box
20.00 Ruslan Stepanov & Artjom Astrov & tantsukunsti 3. kursus "Soolo" black box
23.00 Tantsuõhtu: DJ'd Illimar Vihmar & Hyyru Raamatubaar Romaan

P, 28. aprill
16.00 T.Ü.V.K.A.L.T: Katrin Kubber "1i" black box
17.00 T.Ü.V.K.A.L.T: Tiina Ilves "FULL OF MYSELF BUT STILL HUNGRY" white box
18.30 T.Ü.V.K.A.L.T: Katrin Tammjärv "MA ei ole." black box
21.00 Elina Masing "Iamuna_etrik@hot.ee" black box

E, 29. aprill - Rahvusvaheline Tantsupäev
18.00 TLÜ KorFest`19: Janette Norkko "Seeme" black box
20.00 Tatyana Tchizhikova "Udarnitsa" black box
22.00 TLÜ KorFest`19: Keithy Kuuspu "IHA" Koidu Seltsimaja

Lisaprogramm: 
Asukohad:
TÜ VKA, black box, beebi box -  Posti 1
VILMA maja videostuudio, white box - Turu 7
Viljandi Huvikool -  Jakobsoni 47c
Pärimusmuusika Ait -  Tasuja puiestee 6
Koidu Seltsimaja, Supersonicum, Raamatubaar Romaan -  Jakobsoni 18
Viljandi Spordihoone -  Vaksali 4  
Stuudiokohvik LAYK -  Turu 5a

Korraldajad jätavad õiguse teha kavas muudatusi.