TANTSUNÄDAL 2021

23.-29. APRILL

Tantsunädal on nädalapikkune tantsukunsti propaganda, mille jooksul valatakse Viljandi üle erinevate tantsu ilmingute ja võimalustega.

tantsunädal 2017

P, 23. aprill
14.00 Eurütmiaetendus SAAB SIIS TÕDE LIHTNE OLLA…, Viljandi Noorte
           Eurütmiastuudio, Eesti Kunstilise Eurütmia Loometrupp jt, TÜ VKA must
           saal
19.00 Tantsufilmiõhtu, Koidu Seltsimaja, Jazziklubi Jasm

E, 24. aprill
19.00 STL Premiere: Sigrid Savi "Imagine There's A Fish" ja Keity Pook
           "Sünaps"
TÜ VKA must saal

T, 25. aprill
18.00 Omakultuuriakadeemia - Arolin Raudva, Pärimusmuusika Ait, Väike
           saal
20.00 Valeria Januškevitš "after|ever|after", Lennukitehas, Valge Ateljee
21.00 Reelika Poroson "Miks? Teip!", TÜ VKA must saal

K, 26. aprill
19.00 Helsingi Teatriakadeemia TADaC tantsulavastus "Kosto I-IX
         ("Revenge I- IX")
,
 TÜ VKA must saal
21.00 Anni Zupping "The Matter of Reflection", Koidu Seltsimaja,
           Supersonicumi galerii

N, 27. aprill
18.00 Stella Kruusamägi "ANIMULUS", TÜ VKA must saal
20.00 Karl Saks "Seisund ja disain"
, Koidu Seltsimaja, Supersonicumi galerii
22.00 Laura Mander "Salasibulad", TÜ VKA must saal

R, 28. aprill
14.00 Konverents "25 aastat kaasaegse tantsu kõrgharidust Viljandis",
          VKA
20.00 Leanika Mändma "düstüümia.", Koidu Seltsimaja suur saal
21.00 Ööülikooli loeng, Andres Maimik "Fiktsioon ja tegelikkus elus ja
          filmis"
, Koidu Seltsimaja, Jazziklubi Jasm
23.00 Helle Mari Toomel "EVER SO ROMANTIC", Koidu Seltsimaja suur saal

L, 29. aprill
13.05 Ühistantsimine Rahvusvahelise Tantsupäeva tähistamiseks, TÜ VKA               hoov
14.00 Konverentsi "25 aastat kaasaegse tantsu kõrgharidust Viljandis" 
           
lõpetamine, TÜ VKA
15.00 Residentuuri esitlus - gerilja-installatsioon, Jaan Ulst,  Heimtali RMK      õpperada
21.00 Viljandimaa öötantsupidu 2017, Viljandi laululava
22.00 HõuliART "Teraapia", Koidu Seltsimaja, Supersonicumi galerii
23.00 Tantsuõhtu "Tants X", Raamatubaar Romaan

KOOLI- JA KOOLITUSPROGRAMM

E, 24. aprill
9.30 Kontakttantsu tund,
Viljandi valla lasteaed Päikesekiir, Päri
10.55 Loovtantsutund-etendus,
Viiratsi kool

T, 25. aprill
11.00 Zuga ühendatud tantsijad "MeeleKolu", TÜ VKA must saal
12.00 Loovtantsutund-etendus, Viljandi Vaba Waldorfkool
12.15-13.55 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad",
 Halliste Põhikool

K, 26. aprill
10.00-11.30 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad",
Leie Põhikool
12.15-15.45 Täiendõpe "Loovtants", TÜ VKA 001

N, 27. aprill
8.55-10.35 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Kirivere Põhikool
11.05 Loovtantsutund-etendus, Kõpu Põhikool
12.15 Loovtantsutund-etendus,
Viljandi Paalalinna Kool
13.30-15.00 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad",
 Kalmetu Põhikool

R, 28. aprill
9.30  Kontakttantsu tund, Viljandi valla lasteaed Päikesekiir, Pärsti
12.00 TLÜ tantsulavastus „Miks mitte, Volkonski?!“
(Koreograaf Teet        Kask), Suure-Jaani Gümnaasium