TANTSUNÄDAL 2021

23.-29. APRILL

Tantsunädal on nädalapikkune tantsukunsti propaganda, mille jooksul valatakse Viljandi üle erinevate tantsu ilmingute ja võimalustega.

Tantsunädal 2015

Neljapäev, 23.aprill
15.00 Non-conference "Dance artist in/ and/ to/ with/ against/ or/ in love with
           higher education in dance", Viljandi Lennukitehas ja TÜ VKA,
           (eelregistreerimisega)
16.00 Näituse "Midagi me näeme kui me vaatame/ Something We See If We
           Look" avamine, teater Ugala galerii
19.00 Henri Hütt "Rhythm is a dancer" TÜ VKA must saal


Reede, 24.aprill
10.00 Non-conference "Dance artist in/ and/ to/ with/ against/ or/ in love with
           higher education in dance", Viljandi Lennukitehas ja TÜ VKA,
          (eelregistreerimisega)
13.00 Performance Henri Hütt "The Moment of Now" Viljandi Linnagalerii
19.00 Viljandi Gümnaasiumi ja Jakobsoni Kooli tantsijate ühine tantsukontsert
          "Maailm heliseb", Sakala keskus, 2 € / 1 €
20.00 Tantsumaja, Pärimusmuusika Ait, 6 € / 4 €
21.00 Sigrid Savi "Poola novell" TÜ VKA must saal


Laupäev, 25.aprill
10.00 Non-conference "Dance artist in/ and/ to/ with/ against/ or/ in love with
           higher education in dance", Viljandi Lennukitehas ja TÜ VKA,
          (eelregistreerimisega)
14.00 kadrinoormets ja Diego Agulló "formlessly yours", Viljandi        
           Lennukitehas, Valge
21.00 Kadri Sirel "eneseväljendus/hoorus" Viljandi Lennukitehas, Valge


Pühapäev, 26.aprill
15.00 Vestlusring tantsufoto teemadel. Ugala galerist Gregor Taul ja fotograaf
           Hannes Aasamets, teater Ugala jalutussaal
18.00 Kristel Kermes "Naene" TÜ VKA must saal

Esmaspäev, 27.aprill
19.00  Arolin Raudva "Dying to Become", TÜ VKA must saal
            Maarja Tõnisson "Body Shift Body", TÜ VKA must saal

Teisipäev, 28.aprill
10.15-12.30 Koolitus "Improvisatsioon/kompositsioon eri võimekusega
           tantsijatele", Liis Vares, TÜ VKA ruum 105 (eelregistreerimisega)
19.00 Ruslan Stepanov "Klapp" (Tallinna Tantsuteater), TÜ VKA must saal
22.00 Karolin Poska "Reostus" teater Ugala suure saali lava
23.00 filmiÖÖ "Pühitseme kevadet!" vestlust juhib Igor Uibo, Koidu Seltsimaja              väike saal, 2 €


Kolmapäev, 29.aprill

10.15-12.30 Koolitus "Improvisatsioon/kompositsioon eri võimekusega
           tantsijatele", Liis Vares, TÜ VKA ruum 105 (eelregistreerimisega)
13.10 Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Seltsi ühistantsimine
17.00 Ööülikool. Kalev Rajangu "Tantsu läbikukkumine vol 1: säästuvägivalla 
          magus elu", Kondase keskus
19.00 Karoline Suhhov "Let men grow moustasches//Las mehed
           kasvatavad vuntse" TÜ VKA must saal
22.00  Age Linkmann "SUPERPOOLIK"  teater Ugala suure saali lava
22.00 Pidu t6.FEST "Propaganda!", Koidu Seltsimaja


KOOLIPROGRAMM

N, 23.aprill
9.00   Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Abja Gümnaasium
10.40 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Abja Gümnaasium
13.00 Etendus ZUGA ühendatud tantsijad "Käik", Kirivere põhikool


R, 24.aprill
10.10 Etendus Renate Keerd "Kama", Viljandi Gümnaasium
11.05 Etendus Renate Keerd "Kama", Viljandi Gümnaasium
11.30 Etendus ZUGA ühendatud tantsijad "Käik", Heimtali põhikool

E, 27.aprill
8.30 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad" Viljandi Jakobsoni Kooli
         õpilastele, TÜ VKA ruum 105
10.00 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad" Viljandi Jakobsoni Kooli
          õpilastele, TÜ VKA ruum 105
12.15-13.55 Loovtantsu tunnid, Tarvastu Gümnaasium

T, 28.aprill
12.30 Kooliprogramm "Mõtlevad Tantsijad", Kalmetu Põhikool

K, 29.aprill
8.35-9.20 Rahvusvaheline tantsupäev TÜ VKA rahvatantsurühmaga,
            Sürgavere põhikool


Galerii