Remain 2.0

Koreograaf Simo Kruusement
Muusika Stephan Mathieu "Remain"


Lavastus kümnele tantsijale

Tegemist on abstraktse tööga, kus koreograaf kirjeldab inimese olemist erinevate etappidena, võttes aluseks kujundpildid kaasaegsest ühiskonnast. Inimene kui indiviid ning ühiskond kui grupp.
Inimeste kui indiviidide omavaheline suhtlemine on koos eksisteerimine, kus igaühel on oma isikupära ja teguviis. Kuid koos moodustatakse tugevus, mis liigub nagu "raudne sein ", läbi tulest ja veest.Üheskoos tegutsedes ning eksisteerides on selgelt tuntav, kes on grupis liider ja kes on jälgija, kes liigub kaasa grupiga ja kes tahab koosolemise mustreid muuta. Nõnda jõutakse üheskoos otsingutes radadele, kus keskmeks on oma "mandala" tajumine.
Lavastus on loodud teadmaks ja tunnetamaks sellist keskkonda, kus iga üks saab olla osa tervikust ja samas seda muuta, sest miski pole jääv ja igavene aga miski on alati ühine.

Kestvus 50 min

SIMO KRUUSEMENT on lõpetanud 2007 Tallinna Ülikooli BA koreograafia eriala ning on osalenud 7 aastat  tantsijana Fine 5 Tantsuteatri lavastuses (Carmina Burana, Reekviem, SlowRunAnd Rush, Enne kui minna ma ütlen, Mandala, Faasid-ReMake, and Blue, HTK). Samuti on Simo tegev tantsijana mitmetes erinevates lavastusprojektides nagu Tallinna Linnateater „Vanamees ja Meri“, varasemate aastate muusikalid ja rahvatantsuprojektid. Koreograafina loonud lühinumbreid rahvatantsu- ja showtantsukollektiividele.