Julia koneva "Kaasaegne jazz"

E, 23. aprill
14.00-18.30 I ja II osa
T, 24. aprill
11.15-14.00 III osa

Töötuba täis! Võimalik registreerida ootenimekirja.
Registreeri end töötuppa SIIT

Julia Koneva repertuaari töötoa fookuses on läbi koreograafiliste jadade luua alus oma liikumisekeele võimaluste avastamisele. Kas saab tantsida? Jah, saab!

Koreograafi ja õpetajana peab Julia oluliseks märgata ja tunnetada oma liikuvat keha, kasutades ära oma füüsilise keha ja võimekuse tugevaid kui ka nõrku külgi. Iga tantsija on indivudaalselt oluline. Julia liikumiskeeles ja koreograafiates põimuvad nii jazz, kaasaegne kui ka tänavatants ning kohtuvad vastandlikud liikumiskvaliteedid.

Julia Koneva on vabakutseline koreograaf, tantsija ning tantsuõpetaja, kes on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia osakonna magistriõppe. Samuti on ta ennast täiendanud Nice Sophia Antipolise Ülikoolis Prantsusmaal ning osalenud mitmetes töötubades nii Eestis kui ka näiteks Rootsis (Göteborg), Poolas (Krakow), Soomes (Kuopio) jne. Julia on tantsijana osalenud mitmete koreograafide/lavastajate lavastustes ja projektides, näiteks Eliisa Sirelpuu, Elo Unt, Rauno Zubko, Cid Pearlman, Kenneth Flak. Samuti on ta Hiiumaa Tantsu Festivali ja noortele koreograafidele suunatud Platvormi üks korraldajatest.

........................................................................................................................................
Töötoad on mõeldud edasijõudnud tantsijatele alates 16ndast eluaastast ning on osalejatele tasuta.
Töötuba on tervik ning osalema on oodatud huvilised, kes saavad osaleda ühe õpetaja kõikides töötubades. Igasse töötuppa mahub kuni 15 osalejat.
Registreerumine avatakse 16. märts 2018